هفته مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته

هفته: مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته شهرام ناظری حافظ ناظری تبریز سالن کنسرت

گت بلاگز اخبار اجتماعی پاییز بی بارش اصفهان

مدیر اداره آینده نگری اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: یک سیستم نسبتا ضعیف از نیمه سوم آبان ماه وارد خواهد شد که بارش‌های ضعیف آن هم نه جهت همه استان بلکه جه

پاییز بی بارش اصفهان

پاییز بی بارش اصفهان

عبارات مهم : اداره

مدیر اداره آینده نگری اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: یک سیستم نسبتا ضعیف از نیمه سوم آبان ماه وارد خواهد شد که بارش های ضعیف آن هم نه جهت همه استان بلکه جهت بخش هایی از آن را به همراه دارد.

حسن خدابخش در گفت و گو با ایسنا- منطقه اصفهان، اظهار کرد: بر اساس آینده نگری ها روند کم کردن دما طی روزهای آینده رخ خواهد داد هرچند این کم کردن دمایی ضعیف خواهد بود.

پاییز بی بارش اصفهان

وی افزود: استان اصفهان تحت تاثیر موج سرمای ورودی به کشور قرار ندارد و با کم کردن ناگهانی دما مواجه نمی شود. عوض کردن دمایی در استان طی روزهای آینده بین یک تا دو درجه سانتی گراد خواهد بود، ولی روند کاهشی حداکثر دمای استان در حدود دو درجه است.

مدیر اداره آینده نگری اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: آنچه استان اصفهان را تحت تاثیر قرار خواهد داد موج های جنوب غربی و در عالی ترین حالت سیستم سودانی است که اگر وارد استان اصفهان شود بارش های خوبی را جهت اصفهان به همراه خواهد داشت.

مدیر اداره آینده نگری اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: یک سیستم نسبتا ضعیف از نیمه سوم آبان ماه وارد خواهد شد که بارش‌های ضعیف آن هم نه جهت همه استان بلکه جه

خدابخش تصریح کرد: طی چند سال گذشته سیستم سودانی وارد کشور نشده است و همین امر موجب شده است تا شرایط خشکسالی بر استان حاکم شود. در امسال نیز آینده نگری می شود سیستم های سودانی وارد کشور نمی شوند و بارش موثر و خوبی نخواهید داشت.

وی تاکید کرد: یک سیستم نسبتا ضعیف از نیمه سوم آبان ماه وارد خواهد شد که بارش های ضعیف آن هم نه جهت همه استان بلکه جهت بخش هایی از آن را به همراه دارد، ولی امیدواریم که همین سیستم ضعیف بارش متناسب به همراه داشته باشد.

مدیر اداره آینده نگری اداره کل هواشناسی استان اصفهان به عنوان عوض کردن نوع بارش ها اشاره کرد و گفت: متاسفانه چند سالی است که بارش ها از حالت برف به باران تبدیل شده است اند و حتی بارش های برف نیز به علت حد صفر اوج نسبت به گذشته سریع تر آب می شود. هرچند طبق آینده نگری ها در سرچشمه های زاینده بارش ها نرمال خواهد بود، ولی به علت عوض کردن در نوع بارش ها نمی توان آن ها را بارش های موثر دانست.

پاییز بی بارش اصفهان

خدابخش خاطرنشان کرد: به نظر نمی رسد سیستم های بارشی در پاییز فعال شوند و فقط یک سیستم ضعیف در آخر آبان وارد استان خواهد شد.

واژه های کلیدی: اداره | سیستم | همراه | پاییز | اصفهان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs