هفته مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته

هفته: مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته شهرام ناظری حافظ ناظری تبریز سالن کنسرت

گت بلاگز اخبار حوادث قتل خواهر خوانده 6 ساله به خاطر حسادت

پسر 17 ساله که به خاطر حسادت، خواهرخوانده خود را کشته بود ، ساعتی بعد از جنایت دستگیر شد.

قتل خواهر خوانده 6 ساله به خاطر حسادت

عبارات مهم : جنایت

پسر 17 ساله که به خاطر حسادت، خواهرخوانده خود را کشته بود ، ساعتی بعد از جنایت دستگیر شد.

به گزارش جام جم، غروب چهارشنبه پلیس اصفهان در جریان جنایتی هولناک در خیابان هفتون قرار گرفتند. ماموران کلانتری 17 با حضور در محل ، با جسد دختری شش ساله رو به رو شدند که با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود.

تحقیقات نشان داد ، دختر خردسال در نبود اعضای خانواده اش به قتل رسیده هست. از سوی دیگر آثار ورود به زور یا دزدی در منزل دیده نشد که این عنوان نشان داد، قاتل فردی آشنا بوده که با انگیزه انتقامجویی مرتکب قتل شده است بود.

قتل خواهر خوانده 6 ساله به خاطر حسادت

کارآگاهان در تحقیق از خانواده دختر فرزند دریافتند ، همزمان با قتل پسر 17 ساله خانواده به نام امیر ناپدید شده است هست. امیر و دختر شش ساله خواهر و برادر ناتنی بودند و پسر نوجوان به خواهرخوانده اش و واکنش‌ها خانواده با او حسادت می کرد.

با افشای این عنوان ، احتمال قتل به وسیله پسر نوجوان مطرح شد و مشخصات او در اختیار گشت های پلیس قرار گرفت. چند ساعت بعد از این جنایت، ماموران پلیس مستقر در ترمینال کاوه اصفهان، به واکنش‌ها پسری نوجوان مشکوک شده است و او را زیر نظر گرفتند. پسر نوجوان قصد خرید بلیت داشت و مدارکی همراه نداشت.

پسر 17 ساله که به خاطر حسادت، خواهرخوانده خود را کشته بود ، ساعتی بعد از جنایت دستگیر شد.

در ادامه دریافتند پسر نوجوان، همان متهم به قتل تحت تعقیب پلیس هست. امیر دستگیر شد و بعد از انتقال به پلیس آگاهی به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت: خانواده ام به من توجهی نمی کردند و همه دوستی آنها جهت خواهر خوانده ام بود. همین واکنش‌ها آنها باعث شد تصمیم به انتقام بگیرم. روز چهارشنبه با او درگیر شده است و گلویش را فشار دادم. هنگامی که بی حال روی زمین افتاد ،چاقویی برداشته و به او ضربه زدم. هنگامی که به خودم آمدم او را کشته بودم. از منزل فرار کردم و به ترمینال کاوه رفتم که در آنجا دستگیر شدم.

سرهنگ حسین حسین زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در این باره به جام جم گفت: تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد تا انگیزه او از قتل بررسی شود.

واژه های کلیدی: جنایت | اصفهان | نوجوان | تحقیقات | خانواده | خواهر و برادر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs