هفته مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته

هفته: مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته شهرام ناظری حافظ ناظری تبریز سالن کنسرت

گت بلاگز اخبار حوادث 21 زن در‌ دام راننده شیطان‌ صفت

مرد شیطان‌ صفت که در پوشش مسافربر، 21 زن را ربوده و هشت نفر از آنها را مورد تعرض قرار داده بود بزودی در دادگاه کیفری شهریار محاکمه می‌شود. 

21 زن در‌ دام راننده شیطان‌ صفت

21 زن در دام راننده شیطان صفت

عبارات مهم : ایران

مرد شیطان صفت که در پوشش مسافربر، 21 زن را ربوده و هشت نفر از آنها را مورد تعرض قرار داده بود بزودی در دادگاه کیفری شهریار محاکمه می شود.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده اوایل سال گذشته همزمان با شکایت زنی جوان در پلیس آگاهی ملارد از راننده ای جوان به جریان افتاد.

با تحقیق از شاکی معلوم شد وی ساعت 6 و 30 دقیقه صبح منتظر تاکسی بوده تا به محل کارش در پایتخت کشور عزیزمان ایران برود، ولی خبری از تاکسی نمی شود. بناچار به علت عجله ای که داشته با توقف خودروی پژو 405 مقابلش غافل از نقشه سیاه راننده، سوار ماشین می شود.

21 زن در‌ دام راننده شیطان‌ صفت

بررسی های پلیسی نشان می داد که راننده در میانه راه عوض کردن مسیر داده و زن جوان را به اطراف شهر انتقال یافته کرده و بعد از کتک زدن او، گوشی تلفن همراهش، پول و طلاهایش را دزدیده و بعد از آزار و اذیت، قربانی خود را رها کرده و بسرعت از محل دور شده است است.

ماموران با اطلاعاتی که شاکی در اختیارشان قرار داد، صورت فرضی متهم فراری را ترسیم کردند و مشخصات او و خودرویش را در اختیار گشت های انتظامی قرار دادند تا به محض مشاهده خودرو، آن را متوقف کنند و راننده بازداشت شود. ماموران در جست وجوی مرد آزارگر بودند تا این که با شکایت های مشابه دیگری روبه رو شدند. زمانی که پرونده ها را بررسی کردند متوجه شدند شاکیان در دام همان تبهکاری افتاده اند که پلیس در جست وجویش هست. متهم هنگامی که با مقاومت قربانیان روبه رو شده است بود، آنها را با ضربه های چاقو مجروح کرده بود.

مرد شیطان‌ صفت که در پوشش مسافربر، 21 زن را ربوده و هشت نفر از آنها را مورد تعرض قرار داده بود بزودی در دادگاه کیفری شهریار محاکمه می‌شود. 

تحقیقات جهت دستگیری راننده شیطان صفت ادامه داشت تا این که یک دختر جوان در حالی که بشدت زخمی شده است بود پا به پلیس آگاهی غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گذاشت و با شکایت از همان تبهکار فراری اطلاعات جدیدی را در اختیار پلیس قرار دادکه روند پیگیری به پرونده را وارد مرحله جدیدی کرد.

این قربانی به افسر تحقیق گفت: به گمان این که مرد جوان مسافربر هست، سوار خودروی او شدم تا به میدان آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران بروم. ولی او در میانه راه مسیر را عوض کردن داد. زمانی که به وی اعتراض کردم، توجهی نکرد و قفل در ماشین را زد. بشدت ترسیده بودم. التماس کردم رهایم کند که بی فایده بود. او در محلی خلوت در داخل ماشین مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. مرد بی رحم به گریه و التماس هایم توجهی نکرد.

وی افزود: در جدال با وی بودم تا شاید بتوانم با شکستن شیشه ماشین از دستش فرار کنم که نشد. او با چاقو ضربه هایی به بدنم زد. او به گمان این که من مرده ام، در ماشین را باز کرد و مرا از آن بیرون انداخت. چند لحظه بعد چشمانم را بسختی باز کردم و توانستم شماره پلاک خودرویش را به خاطر بسپارم. دقایقی بعد راننده ای عبوری متوجه من در کنار بزرگراه شد که از او خواستم مرا به اداره پلیس بیاورد.

21 زن در‌ دام راننده شیطان‌ صفت

ماموران زن زخمی را به مرکز درمانی انتقال یافته کردند و او تحت درمان قرار گرفت.

ماموران با اطلاعاتی که این قربانی به آنها داده بود، جهت شناسایی صاحب ماشین به استعلام از پلیس راهور پرداختند که معلوم شد خودروی پژو مرد شیطان صفت، سرقتی بوده و مالک مهم دزدیده شدن ماشین را به کلانتری خبر داده است.

مرد شیطان‌ صفت که در پوشش مسافربر، 21 زن را ربوده و هشت نفر از آنها را مورد تعرض قرار داده بود بزودی در دادگاه کیفری شهریار محاکمه می‌شود. 

ماموران مشخصات این ماشین را در اختیار گشت های انتظامی قرار دادند تا این که بعد از چند روز هنگام گشتزنی در اطراف شهریار متوجه خودروی پژو 405 شدندکه زنی داخل آن بود و با مشت به شیشه های ماشین می زد. بلافاصله ماشین را تعقیب کرده و موفق شدند آن را متوقف کنند. با دستگیری راننده جوان، زن مسافرکه در دام شیطانی او گرفتار شده است بود، با اقدام بموقع ماموران نجات یافت. پلاک ماشین هم نشان داد، راننده همان متهمی است که پلیس مدت هاست در تعقیب اوست.

مرد آزارگر با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد. در این مرحله ماموران شاکیان را به پلیس آگاهی فراخواندند و آنها زمانی که در مواجهه حضوری با این مرد شیطان صفت قرار گرفتند، او را شناسایی کردند.

21 زن در‌ دام راننده شیطان‌ صفت

مرد آزارگر سکوت خود را شکست و به افسر تحقق گفت: من با دزدی خودروی پژو، 21 زن را به عنوان مسافر سوار می کردم تا به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کنم. با ربودن این زنان آنها را کتک زده و پول، طلا، گوشی گوشی و حتی کارت های بانکی ارزش را دزدی کرده و موجودی حسابشان را خالی کردم.

وی افزود: هشت نفر از آنها را مورد آزار و اذیت قرار دادم. در صورت مقاومت مالباختگان آنها را با ضربه های چاقو بشدت زخمی می کردم. با پول فروش طلاها و گوشی های سرقتی خوشگذرانی می کردم. گمان می کردم آنها از وحشت آبرویشان شکایت نکنند. با اعتراف های تکان دهنده مرد آزارگر، او روانه زندان شد و پرونده اش چند روز پیش به اتهام 21فقره آدم ربایی، دزدی مقرون به آزار و اذیت هشت نفر از شاکیان به شعبه 17دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مستقر در شهریار ارسال شد تا این مرد شیطان صفت پای میز محاکمه بنشیند.

واژه های کلیدی: ایران | شیطان | ماشین | انتقال | راننده | در ماشین | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs