هفته مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته

هفته: مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته شهرام ناظری حافظ ناظری تبریز سالن کنسرت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قدوس بهتر است به انگلیس برود ، بازیکنان تیم ملی خسته هستند

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید ملی‌پوشان به خاطر مسابقه های لیگ خسته هستند، ولی برگزاری دو بازی تدارکاتی جهت نفرات جوان محک خوبی است. 

قدوس بهتر است به انگلیس برود ، بازیکنان تیم ملی خسته هستند

بازیکنان تیم ملی خسته هستند/ قدوس بهتر است به انگلیس برود

عبارات مهم : انگلیس

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید ملی پوشان به خاطر مسابقه های لیگ خسته هستند، ولی برگزاری دو بازی تدارکاتی جهت نفرات جوان محک خوبی هست.

به گزارش مهر، اشکان دژاگه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: بازیکنان در این دو روز خوب تمرین کرده اند ولی معلوم است که به خاطر مسابقه های لیگ یک مقدار خسته هستند.

قدوس بهتر است به انگلیس برود ، بازیکنان تیم ملی خسته هستند

وی افزود: برگزاری بازی های دوستانه بسیار مهم هست. بازی با پاناما خوب می شود، چون آنها هم به جام جهانی افزایش کرده اند. ان شاءالله بازی با ونزوئلا هم برگزار شود. شنیده ام که برگزاری این بازی هنوز صددرصد نشده هست. خدا کند این بازی برگزار شود، چون ونزوئلا هم تیم خوبی است و می تواند محک خوبی جهت بازیکنان جوان باشد.

دژاگه در خصوص اوضاع مصدومیت خودش خاطرنشان کرد: به خاطر مصدومیت به کشور عزیزمان ایران آمدم تا با مربیان و فیزیوتراپ تیم ملی کار کنم. خدا را شکر خوب جلو آمدم و روز گذشته هم تمرینات خوبی برگزار کردم. ان شاءالله که به بازی پاناما و ونزوئلا برسم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید ملی‌پوشان به خاطر مسابقه های لیگ خسته هستند، ولی برگزاری دو بازی تدارکاتی جهت نفرات جوان محک خوبی است. 

بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به اوضاع سامان قدوس و اینکه این بازیکن هم شرایطی مشابه با خودش دارد، گفت: به نظرم اگر قدوس به لیگ انگلیس برود بهتر هست. سامان بازیکن خوبی است و همه کیفیت بازی او را دیده اند. معلوم است که اگر این بازیکن به لیگ های انگلیس یا آلمان برود، بهتر است.

دژاگه راجع به حضور بازیکنان جوان در تیم ملی گفت: در این شش سال گذشته، این تیم عالی بوده هست. بازی با ونزوئلا و پاناما آزمون های خوبی جهت بازیکنان جوان هست. ان شاءالله که آنها همین طور ادامه دهند و به جاهای بالاتر برسند.

واژه های کلیدی: انگلیس | بازیکن | پاناما | برگزاری | ونزوئلا | بازیکنان | اشکان دژاگه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs