هفته مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته

هفته: مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته شهرام ناظری حافظ ناظری تبریز سالن کنسرت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم نفت آبادان فردا عازم اردن می‌شود ، پایان مصائب دختران بسکتبالیست

مدیر کلوب پالایش نفت آبادان از اعزام تیم بسکتبال دختران نفت آبادان به اردن خبر داد.

تیم نفت آبادان فردا عازم اردن می‌شود ، پایان مصائب دختران بسکتبالیست

پایان مصائب دختران بسکتبالیست/ تیم نفت آبادان فردا عازم اردن می شود

عبارات مهم : آبادان

مدیر کلوب پالایش نفت آبادان از اعزام تیم بسکتبال دختران نفت آبادان به اردن خبر داد.

به گزارش ایسنا، بعد از ماجراهای عجیب و غریبی که جهت تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان اتفاق افتاد بالاخره وزارت نفت مجوز اعزام این تیم به مسابقه های غرب آسیا در اردن را صادر کرد و تیم بسکتبال بانوان نفت بامداد فردا از طریق دوحه به امان پایتخت اردن سفر خواهد کرد.

احمد پارو، مدیر کلوب پالایش نفت آبادان با تایید این خبر به ایسنا گفت: خوشبختانه عنوان حل شده است و تیم به اردن اعزام خواهد شد. به هر حال ما زیرمجموعه وزارت نفت هستیم و با توجه به اینکه سفر برون مرزی است باید مجوز وزارت نفت را جهت تیم می گرفتیم. با توجه به تعطیلات و طولانی شدن پروسه، ابتدا این مجوز از شورای ورزش وزارت نفت گرفته نشده بود و این پرسشها به وجود آمد.

تیم نفت آبادان فردا عازم اردن می‌شود ، پایان مصائب دختران بسکتبالیست

او ادامه داد: خدا را شکر با درایت مسئولان وزارت نفت و تلاش های دوستان ما در امور ورزش پالایش نفت آبادان، مجوز اعزام تیم بانوان به غرب آسیا صادر شد و تیم 1:15 دقیقه بامداد فردا راهی اردن می شود.

رییس امور ورزش پالایش نفت آبادان به ایسنا گفت: واقعا فشار زیادی روی ما وجود داشت. حضور در این مسابقه ها جهت ما اهمیت بالایی دارد و واقعا مدیرعامل پالایش نفت تلاش زیادی کرد و دوستان ما در وزارت ورزش نیز همکاری کامل را انجام دادند تا این تیم بتواند به اردن سفر کند.

مدیر کلوب پالایش نفت آبادان از اعزام تیم بسکتبال دختران نفت آبادان به اردن خبر داد.

به گزارش ایسنا، تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان قرار بود عصر دیروز راهی اردن شود که به علت صادر نشدن مجوز از وزارت نفت نتوانست راهی این کشور شود. بعد از آن تلاش ها شروع شد تا شرایط سفر دختران بسکتبال نفت مهیا شود ولی بعد از ساعت ها معطلی تیم بامداد امروز فرودگاه را ترک کرد و دختران بسکتبالیست به منزل هایشان بازگشتند. با وجود این اتفاق تلاش ها ادامه داشت و بالاخره مجوز صادر شده است و تیم بسکتبال نفت آبادان فردا به اردن می رود.

واژه های کلیدی: آبادان | آبادان | دختران | بسکتبال | بسکتبالیست | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs