هفته مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته

هفته: مسئولان حافظ ناظری شهرام ناظری تور کنسرت ناگفته شهرام ناظری حافظ ناظری تبریز سالن کنسرت

گت بلاگز فرهنگی هنری وعده شهردار جهت ساخت سالن كنسرت ، ناظری‌ها اعتراض كردند

تور کنسرت «ناگفته» با اجرا در تبریز توانست زمینه‌ ساختن نخستین سالن موسیقی در این شهر را فراهم کند.

وعده شهردار جهت ساخت سالن كنسرت ، ناظری‌ها اعتراض كردند

به گزارش حوزه موسیقی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت؛ تور کنسرت «ناگفته» با اجرا در تبریز توانست زمینه ساختن نخستین سالن موسیقی در این شهر را فراهم کند.
ناگفته با يك بار تمديد در روزهای ٣٠،٢٩و ٣١ فروردین ١٣٩٦ به روی صحنه رفت و باعث فراهم شدن زمينه ساخت نخستین سالن موسيقی در تبريز شد.

عبارات مهم : مسئولان
انتقاد صريح ناظری ها از كيفيت سالن در تبريز

كنسرت «ناگفته» در تالار چيچك ميزبان جمعيتی بالغ بر ٦٠٠٠ نفر بود. ولی كيفيت پايين سالن، اعتراض شهرام و حافظ ناظری را در پی داشت.

ناظری ها با انتقاد صريح از كيفيت سالن در تبريز خواستار رسيدگی مسئولان شدند.

استاد شهرام ناظری در اين باره گفت: سالن چيچك سالن خوبی است ولی استانداردهای اجرای موسيقی را ندارد و آکوستيک نيست. موسيقی ملی ما نياز به سالن های مجهز در تمام كشور دارد. اميدوارم مسئولان اين اشتياق مردم را ببينند و در آينده ای نزديک جهت ساخت سالن های بهتر اقدام كنند.

حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» نيز با اشاره به سكوت و همراهی مردم گفت: اين همراهی شما جای قدردانی دارد. من به شدت دلواپس دوستانی هستم كه در انتهای سالن نشسته اند. به احترام شما شايد به اندازه سه كنسرت كامل وقت گذاشتيم و تلاش كرده ايم تا صدای خوبی به گوش شما برسد، اميدواريم كه شرمنده شما نشده باشيم.

او ادامه داد: شور و اشتياق شما را اگر مسئولان ببينند، بی شك به فكر ساخت سالن جهت شهر شما خواهند بود.

انتقاد ناظری ها شهردار منطقه ٩ تبريز حميد شاهوردی را بر آن داشت تا بعد از پايان آخرين شب اجرا، در كنار مردم ، ساخت نخستین سالن مجهز موسيقی تبريز را به ناظری ها وعده بدهد و وقت عملی شدن این امر را شهریور امسال اعلام کند.

تور كنسرت «ناگفته» در شهر تبريز روز جمعه با مراسم مراسم خوش حالی امضای آلبوم به آخر رسید. این مراسم از ساعت ١٦ شروع و با توجه به استقبال حدود 2 هزار تن از مردم تا ساعت ٢٢ ادامه پيدا كرد. اين گروه در گام بعدی به کرج می رود. «ناگفته» اثر حافظ ناظری است كه با همراهی استاد شهرام ناظری اجرا می شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسئولان | حافظ ناظری | شهرام ناظری | تور کنسرت ناگفته | شهرام ناظری | حافظ ناظری | تبریز | سالن کنسرت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs